Back to Top

Реклама в інтернеті

Сьогодні Інтернет займає одну із провідних ролей у житті людей. Він надає широкі можливості для саморозвитку, роботи, навчання та дозвілля. Щодня у мережі знаходяться сотні мільйонів користувачів. І не використовувати це в рекламі - велика помилка.

Однією із найбільш поширених видів інтернет-реклами є таргетована реклама або ж реклама у соцмережах.

Таргетована реклама дозволяє визначити за певними параметрами і характеристиками коло людей, які бачитимуть ваше оголошення. Це - ефективний спосіб виокремити саме тих, хто дійсно зацікавиться вашою пропозицією, і не витрачати гроші на тих, кому буде все одно.

Така реклама в Інтернеті показує оголошення залежно від інтересів користувачів соцмережі. Аби рекламна кампанія виявилася вдалою, наймають спеціальних людей - таргетологів. Ті мають визначити приблизно аудиторію, яка може зацікавитися рекламним товаром, вивчити сайти і групи, де вони сидять. Ці дії дозволять поділити аудиторію на цільові групи, які будуть різнитися за смаками, інтересами, і обрати ту, яка найбільше відповідає вашому товару.

Рекламна агенція “Бойко” пропонує налаштувати і супроводжувати таргет-рекламу у соцмережах Instagram та Facebook. Наша реклама в Інтернеті зробить вас та вашу компанію/товар/послугу впізнаваною.

Що ми можемо зробити для вас:
  • сформувати між споживачем та брендом стосунки, побудовані на довірі;
  • працювати на всю Україну, а не обмежуватися регіоном;
  • визначити цільову аудиторію, її смаки та уподобання;
  • збільшити кількість підписників та уподобань на сторінках вашого бренду;
  • налагодити зворотній зв’язок для швидкого обміну інформацією із клієнтами.

Для наших клієнтів ми приготували три пакета заходів для соцмереж. Перший Start включає в себе створення спільноти для вашого бізнесу, оформлення, аналіз конкурентів, наповнення контентом, налаштування і ведення таргетованої реклами, аналітика і відзвітність, ремаркетинг, підключення Pixel з налаштуванням подій та створення динамічних торгових оголошень.

У другому пакеті Start+ до заходів першого пакету додається ще публікація постів двічі на тиждень і розробка стратегії просування. І найбільш широкий по можливостям пакет Vip включає у себе можливості двох попередніх пакетів, до яких приєдналася розробка контент-стратегії, обробка негативу, спілкування з користувачами та публікації двічі на день.

Реклама Полтава

Кирчата Лілія
Менеджер

Ахмадєєва Дар'я
Менеджер

Зайченко Людмила
Спеціаліст по рекламі