Back to Top

Реклама на телебаченні

Сьогодні реклама на телебаченні займає не перше місце по ефективності серед молоді, проте тримає свої позиції серед аудиторії 40+.

До її переваг належить:
  • ефективність витрат - реклама на ТБ охоплює велику кількість глядачів, тому і являється ефективною з точки зору витрат;
  • впливовість реклами - зазвичай, такі ролики знімають яскравими, цікавими, такими, які б впливали на емоціональний стан людини. Товари, продукти та послуги знімають із привабливої сторони, аби у споживача з’явилося бажання спробувати це.

На жаль, недоліки теж є. Так, реклама на телебаченні має вищу вартість трансляції і виробництва, ніж, наприклад, радіореклама чи зовнішня.

Рекламна агенція “Бойко” пропонує вам розмістити рекламу на популярному телеканалі “5 канал”. Це загальноукраїнський приватний інформаційний ресурс, який створювали за стандартами “BBC”. Тут подають правдиві, оперативні новини, знімають програми про спорт, медицину, подорожі, освіту, владу тощо.

Замовляючи рекламу на телеканалі “5 канал”, ви отримаєте можливість розказати про свій продукт широкому загалу освічених українців.

Ви зможете самі обрати час і день показу реклами. Це можуть бути, як будні дні, так і вихідні.

Враховуйте, що телетрансляція у вечірній час дорожче за ранковий та денний, оскільки кількість глядачів значно вища. А в суботу та неділю вартість хвилини на ТБ вища за будні.

Наша агенція запропонує гарні знижки у разі замовлення реклами загальним об’ємом 30 хвилин і вище.

Також ви можете замовити повне виготовлення реклами і її розміщення. Вартість складає усього 3000 гривень без ПДВ.

Реклама Полтава

Кирчата Лілія
Менеджер

Ахмадєєва Дар'я
Менеджер

Зайченко Людмила
Спеціаліст по рекламі